O nas

Podróże na miarę Oskara!

Każda podróż niesie ze sobą pewną historię. My też mamy swoją. Poznaj ją, zanim rozpoczniemy wspólną przygodę.

Biuro Podróży OSKAR to wiodący na rynku ekspert turystyki autokarowej. Nasza historia rozpoczyna się w 1998 roku, a zgromadzone przez ten czas doświadczenie i liczne, prestiżowe nagrody, stawiają nas w gronie najlepszych touroperatorów w Polsce. Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w wyjazdach indywidualnych, grupowych oraz firmowych.

Organizujemy wycieczki w najciekawsze zakątki Europy - wszędzie tam, gdzie dotrzeć można autokarem, a od sezonu 2018 również samolotem. Tworzymy wspomnienia, a więc to, co w podróżach najlepsze.

Stawiamy na nieustanny rozwój i doskonalenie naszych usług - dzięki temu organizowane przez nas wycieczki i wczasy zyskują miano podróży marzeń. Dbamy o najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo. Oskarowa flota to najnowsze i najbardziej nowoczesne autokary o standardzie niespotykanym u żadnego innego przewoźnika. To jedyna taka flota w Polsce. Realizujemy również indywidualne zamówienia obejmujące wynajem autokarów na terenie całej Europy. Nasz zespół stanowi wykwalifikowana kadra pracowników i miłośników podróży jednocześnie.

Organizujemy niezapomniane i pełne inspiracji wycieczki autokarowe w najpiękniejsze miejsca Europy. W ofercie między innymi malownicze wakacje w Chorwacji, Albanii, Grecji i Czarnogórze. Dla miłośników wiecznego słońca - wczasy w Hiszpanii, a dla zwolenników piaszczystych plaż i niezapomnianych smaków - wakacje w Bułgarii.

Od sezonu 2018 wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów do oferty zostały wprowadzone także wakacje samolotem. Zorganizowaliśmy wakacje lotnicze w Albanii oraz Bułgarii z wylotami z Poznania, Warszawy i Katowic, a w kolejnych latach planujemy rozwój lotniczych kierunków.

Biuro Podróży OSKAR to także pełne atrakcji wycieczki objazdowe, a wśród nich między innymi: wyjątkowe europejskie stolice, objazdówki po Bałkanach i Grecji oraz podróże po Polsce. Gwarantujemy, że na terenie Polski wszystkie przejazdy realizowane są autobusem, busem lub samochodem osobowym, zapewniając tym samym transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na głównej trasie autokaru. Oskar to najwyższej klasy, komfortowy transport na każdym etapie podróży.

Pasjonaci krótkich wyjazdów weekendowych również znajdą tu coś dla siebie. Z nami wybierzesz się na niezapomnianą Majówkę, Festiwal Tulipanów w Holandii i popularne Jarmarki Bożonarodzeniowe. W naszej ofercie znajdziesz także ciekawe wycieczki sylwestrowe i walentynkowe, wyjazdy integracyjne i obozy młodzieżowe. Skorzystaj z promocyjnych ofert, zarówno first minute, jak i last minute.

Biuro Podróży OSKAR to oficjalny przewoźnik KKS Lech Poznań, trzykrotny laureat nagrody Touroperator Roku oraz zdobywca licznych certyfikatów, spośród których warto wymienić Złoty Certyfikat Rzetelności oraz Certyfikat Najwyższej Jakości. Oskar należy także do elitarnego klubu Gazel Biznesu, promującego najdynamiczniej rozwijające się małe oraz średnie przedsiębiorstwa.